PRODUKCJA I REGENERACJA PODZESPOŁÓW HYDRAULIKI SIŁOWEJ/AUTOMATYKA PRZEMYSŁOWA/WYPOSAŻENIE WARSZTATÓW
STRONA GŁÓWNAPRODUKTYINDYWIDUALNE ZAMÓWIENIA/PRASY I PRODUKTY SPECJALNEGO PRZEZNACZENIAUSŁUGIKONTAKTWARUNKI SPRZEDAŻY / RODO

OTTO HS-hydraulika siłowa

ul. Cezarego Klimka 6A
84-241 Gościcino
NIP: 588-114-78-68
email: ottohs.biuro@yahoo.com
tel: 58-678-83-23
Tel: 58-678-83-21
kom. 500212119
pracujemy od poniedziałku do piątku od 8-16


www.ottohs.pl


Start » INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIA/PRASY I PRODUKTY SPECJALNEGO PRZEZNACZENIA


           OTTO HS
                    Niektóre z naszych indywidualnych realizacji                                                     
Indywidualne zamówienia

Przedstawiamy państwu niektóre z naszych produktów/urządzeń wykonanych przez nas w w ostatnim czasie.

 

 • Prasy laboratoryjne o nacisku 30T dla Sieć Badawcza Łukasiewicz O. Poznań

 • Prasa hydrauliczna dla kopalni Bogdanka wykonanie pod ATEX
 • Nowy produkt pod indywidualne potrzeby klienta. Dla MZK Sp. z o.o. w Bydgoszczy zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy urządzenie do demontażu i montażu łożysk wózków tramwajowych o nasisku 50T z możliwoscią rozciągania do 25Ton.
 • Prasa hydrauliczna 400Ton dla przemyłu lotniczego.
 • prasa hydrauliczna o nacisku 200Ton o sterowaniu ręcznym(z poziomu pulpitu) lub nożnym(przyciski nożne na płycie wolno stojącej). Urządzenie wyposażone w dwa niezależne układy silnikowo / pompowe: do sterowania siłownikiem głównym 200Ton oraz sterowania układem pomocniczym (oprzyrządowanie). Siłownik główny z regulacją zakresu pracy (krańcówka wysuwu lub presostat, krańcówka powrotu). Układ pomocniczy wyposażony w system regulacji (presostat wysuwu i przekaźnik czasowy powrotu). Prasa do pracy ciągłej (duży zbiornik oleju z chłodnicą). Wersja urządzenia umożliwiająca przesuwanie prasy w szynach i blat roboczy z rowkami teowymi.


 • Prasa hydrauliczna (nacisk poziomy)


 • Prasa hydrauliczna wyposażona w sterowanie półautomatyczne i ręczne realizowane z wolno stojącego pulpitu sterowniczego. Prasa pracująca w trybie półautomatycznym po przyciśnięciu przycisku startu wykonuje jeden cykl siłownika hydraulicznego (wysuw i powrót) którego zakres można regulować (ograniczyć) przy pomocy dwóch krańcówek (górna, dolna). Urządzenie wyposażone w przekaźnik czasowy o regulowanym czasie zwłoki który umożliwia przytrzymanie nacisku. Skok siłownika 1000mm. Dodatkowo zamontowana chłodnica.

 
 • Prasy dla górnictwa
 • Prasy dla przemysłu drzewnego do wciskania kolczatek w deski (tarcice) • Prasy hydrauliczne dla fabryk broni


 • Prasy dla przemysłu kolejowego


 • Prasa o nacisku 5,6T o dużej powierzchni roboczej 2400mm x 1200mm i wysokości roboczej 1820mm.Zasilana agregatem hydraulicznym sterowana ręcznie za pomocą manetki rozdzielacza i przycisku zasilania(sterowanie standardowe). Prasa wyposażona w dwa siłowniki ściskające i zamek hydrauliczny przeznaczona do zmniejszania objętości towarów do dalszej wysyłki.


 • Prasa WWe-X 50T. Hydrauliczna prasa warsztatowa  wykończenie w/g wymagań klienta: zabudowana przestrzeń robocza, osłona przednia uchylna z wizjerem z poliwęglanu i siatką zabezpieczającą, krańcówka odłączająca zasilanie w przypadku otworzenia zasłony. Zmiana skoku siłownika, specjalne wykończenie blatu prasy w pierścień ustalający mocowany na stałe.

 

 • Prasa hydrauliczna WWe-100T skok 1000mm, blat z rowkami teowymi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 • Prasy hydrauliczne o nacisku 200T i skoku siłownika 300 i 350mm,  wykonanie w dwóch wersjach gabarytowych . Urządzenia wyposażone w oświetlenie, sterowanie na elektrozaworach przy pomocy pilota kablowego z dodatkowym  awaryjnym rozdzielaczem ręcznym. Zamówienie wykonane dla jednej z kopalń.

                                                                              DUŻA (3 metry wysokości)

   

                                                                      MAŁA(1,9 metra wysokości)

  • Prasa produkcyjna o nacisku siłownika 20T i skoku 100mm o dużej prędkości wysuwu tłoczyska. Urządzenie wykonanie w wersji sterowania półautomatycznego z przełącznikiem na sterowanie ręczne. Tryb półautomatyczny na zasadzie regulowanej wartości nacisku (ciśnienia) powrotu tłoczyska siłownika. Po przyciśnięciu przycisku startu cyklu siłownik wykonuje wysuw tłoczyska do momentu uzyskania nastawionej wartości ciśnienia, poczym następuje jego całkowity automatyczny powrót w cylinder, zatrzymanie tłoczyska przy pomocy krańcówki.  Tłoczysko siłownika zakończone blatem atakującym z prowadzeniem (zablokowanie obrotu wokół osi siłownika). Prasa przeznaczona do wykrawania. Urządzenie zostało wyposażone w osłony przestrzeni roboczej. Przednia osłona uchylna z wizjerem, połączona z zabezpieczeniem w postaci krańcówki (urządzenie się wyłącza po uchyleniu osłony przedniej).

   

   

   

   

  • Prasy hydrauliczne wyposażone w sterowanie półautomatyczne i ręczne realizowane z wolno stojącego pulpitu sterowniczego. Prasa pracująca w trybie półautomatycznym po przyciśnięciu przycisku startu wykonuje jeden cykl siłownika hydraulicznego (wysuw i powrót) którego zakres można regulować (ograniczyć) przy pomocy dwóch krańcówek (górna, dolna). Istnieje możliwość wyposażenia urządzenia w przekaźnik czasowy o regulowanym czasie zwłoki który umożliwia przytrzymanie nacisku. Nacisk i inne parametry urządzenia w zależności od zapotrzebowania klienta. Na zdjęciu poniżej prasy o nacisku 120T i 4T.

   

  • Prasa hydrauliczna do wciskania stalowych obejm na beczki drewniane.

  DUŻA (30Ton)

  MAŁA (10Ton)

  • Prasa pionowa nacisk 60Ton o działaniu poziomym wyposażona w dwie płyty z dużą ilością otworów mocujących w płytach wykonanych pod potrzeby klienta. Sterowanie na elektrozaworach z przewodowego pilota.

  • Prasa hydrauliczna podwójna służąca do zamykania matryc działająca w trybie pół automatycznym z regulacją czasu zamknięcia matryc. Sterowanie urządzeniem przy pomocy styczników i przekaźnika czasowego niezależnie dla obu części roboczych. Skrzynka sterowania umieszczona na części bocznej ramy urządzenia. Prasa wykonana z płytami z wykonanymi rowkami teowymi, płyta górna ruchoma wyposażona w prowadzenia.

  • Prasa produkcyjna o małym nacisku w opcjach sterowanie na elektrozaworach umiejscowionych na pilocie przewodowym  z zaworem do regulacji maksymalnej siły nacisku. Zamontowane prowadzenie tłoczyska służące do blokowania tłoczyska wokół własnej osi. Agregat zamaskowany w ramie pod blatem roboczym. Blat roboczy specjalnie wydłużony z funkcją montażową z otworem przelotowym w osi działania siłownika.

  • Prasy hydrauliczne pracujące w trybie półautomatycznym z możliwością przełączenia na tryb ręczny.

  • Prasy do prób wytrzymałościowych w/g zapotrzebowania klienta. Odbiorcami tego typu urządzeń są firmy produkcyjne, laboratoria oraz instytuty badawcze. Więcej informacji w zakładce produkty/prasy laboratoryjne do prób wytrzymałościowych.

  • Prasa hydrauliczna o nacisku 50T z agregatem hydraulicznym sterowanie za pomocą elektrozaworów i przycisków znajdujących się na panelu sterowania który znajduje w znacznej odległości od urządzenia.

  Zamówienie wykonywane dla Politechniki Warszawskiej Wydział Chemiczny. Zamawiającemu zależało aby można było sterować pracą prasy z innego pomieszczenia. 

  • Giętarka do rur i profili.

  • Prasa  hydrauliczna 200 tonowa sterowana elektrycznie

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  • Agregat hydrauliczny wysokociśnieniowy 710 bar + dwa siłowniki 100 tonowe,wysuw 300mm

   

  • Agregat hydrauliczny 660 bar + siłownik hydrauliczny 800 Ton

   

  • 8 szt siłowników hydraulicznych o długości spoczynkowej 3100 mm i skoku 2600 mm,medium robocze woda.

   

   

   

   

   

   

 • OTTO HS-SIŁOWNIKI HYDRAULICZNE,PODNOŚNIKI KANAŁOWE,BELOWNICE,PRASY DO SWORZNI, PRASY HYDRAULICZNE WARSZTATOWE ITP..
  Pasaż handlowy Portalisko.pl
  WebOn.pl